BOR

Přihlášení:

Přihlásit

Partneři:

Kronika Jarňáků 2018:

5.2.2018

Milí rodiče,

Vsobotu jsme úspěšně dorazili do naší olympijské chaty, vybalili jsme si naše sportovní náčiní a proběhlo rozřazení do olympijských vesnic a následně vymýšlení týmového pokřiku a vlajky. Dalsí den jsme se odebrali na svah a byli jsme rozřazeni do lyžařských skupin. Lyžovali jsme celý den a moc jsme si to užili. Po lyžování proběhl slavnostní zahajovací ceremoniál Zimních olympijských her. Po ceremoniálu jsme si každý namaloval svůj hrneček.

S pozdravem vaši sportovci.

6.2.2018

Hlásíme se opět z naší olympijské vesnice!

Třetí den mezinárodních klání je za námi a tak Vám jej dodatečně přiblížíme v našem olympijském okénku! 


Protože třetí den bývá dnem kritickým, “žiri” naordinovala klidový den, respektive den bez sportů věnovaný přípravě. Dopoledne jsme absolvovali několik vedlejších kvalifikačních závodů, konkrétně v biatlonu, skoku na lyžích, hokeji, bobování a krasobruslení. Nebylo to úplně jednoduché, ale nakonec se všem státům (Klobassko, Skokanov, Trpaslíkov) podařilo splnit stanovené limity a tak všichni postoupili do bojů o medaile.  

Odpoledne jsme si byli vyzkoušet místní neolympijský sport – snowtubing. V podstatě všichni jsme se shodli, že by se na olympiadu měl brzy dostat...do našeho domu jsme se dostali téměř až za soumraku.

7.2.2018

Dnešní zprávy pokračují opět alpským lyžovaním!

Jako poslední lyžařský den, i dnes jsme se rozdělili a vydali se lyžovat do dvou různých areálů. První a druhé družstvo vyrazilo na větší sjezdovky na Lysou horu, třetí ještě pilovalo styl na Studenově, aby se k ostatním mohlo brzy připojit. Počasí nám zatím přeje, převážný čas je krásné azuro. Sněhu je také dosti a tak je lyžovačka jedna báseň. Zítra se někteří reprezentanti vydají na závody v klasickém lyžování volnou technikou. O výsledcích jejich klání Vás budeme informovat.

8.2.2018

Olympijský program vrcholí!

Opět zdravíme z olympijské vesnice a přinášíme souhrnné zpravodajství o dnešním dění. Sportovní program byl dnes opravdu pestrý. Kromě tradičních disciplín alpského lyžování a snowboard paralelního slalomu se dnes rozběhly i dlouze očekávané soutěže klasického lyžování, a to konkrétně běh volnou technikou muži na 17km a smíšený běh na 8km klasicky. Všichni reprezentanti zvládli nástrahy tratě na výbornou!

V Leonika aréně mezítím proběhly závody ve freestyle bobování! Sportovci závodili za jásotu přihlížejícího davu, který dostávali do varu skutečně originálními akrobatickými kreacemi.

Sotva se jednotlivé výpravy sešly zpět ve vesnici, byly zavaleny informacechtivými novináři a posléze odvlečeni do místního „Press  centra“ na společné týmové focení a mediální prezentaci. Každá výprava měla za úkol zvěčnit své reprezentanty pro olympijské „Okénko slávy“. Bylo vidět, že sportovci pochází z různých koutů světa, ale všichni se zde sešli se stejnou myšlenkou v duchu olympijských her...“Důležité je především si společný pobyt řádně užít!“

A tak se i chováme! Zdravíme z Leonika Village!

9.2.2018

Milí rodiče, 

 zítra 10.2. dorazíme mezi 12:30 a 13:00 ke klubovně BORu. Těšíme se na vás! 

Kontakty

Email:
Vedoucí BORu:
Eliška Náprstková
720 434 320
naprstkovae@gmail.com
Číslo účtu:
1024347345/5500
IČ:
45248966

Klubovna

121.PS BOR
Jižní IV. / 10
Praha 4
141 00
mapa

Tábor

LT 121. PS BOR
Líšnice - Račovice
okres Ústí nad Orlicí
561 84