BOR

Přihlášení:

Přihlásit

Partneři:

Táborová kronika 2019:

2.7.2019

Naši milovaní rodiče,

podáváme Vám hlášení z L.I. Šnické planety, na které jsme v sobotu úspěšně přistáli. Hned po příjezdu následovalo seznamování s planetou a zabydlování se v obydlích. Hned v neděli ráno jsme poznali místní obyvatele, kteří se na 14 dní stanou našimi ochránci. Obyvatelé se dělí do 4 druhů a každý z nás se podle svých schopností zařadil do nejvhodnějšího druhu, se kterým se bude rozvíjet. Ještě ten stejný den následovaly první hry a samozřejmě také osvěžení v řece, která je v těchto horkých dnech naším útočištěm. V pondělí už začalo klasické zápolení mezi druhy, hlavně ale sháníme důležité součástky do naší rakety, se kterou se vydáme na let do vesmíru.

Brzy vám podáme další hlášení, možná už z vesmíru nebo z jiné ze všech planet, které se v naší P.A. Rdubické galaxii nachází.

Vaše vesmírné děti.

4.7.2019

Vážení rodiče,

znovu se vám ozýváme z naší vesmírné cesty. Naši planetu již zasáhl meteorit a my jsme se proto museli vydat v raketách do vesmíru.  Naštěstí se nám podařilo sehnat všechny součástky do raket a nyní můžeme  objevovat planety ve vesmíru. Jeden den jsme objevovali planetu Florandia, kde jsme pomáhali jejím obyvatelům a sbírali jsme vzácné rostliny. Dnes jsme se rozdělili na dvě skupiny, v nichž jsme objevovali okolí. Starší skupina se vydala na zříceninu hradu Lanšperk a mladší se vzdělávali ve Tvrzi Orlice. Všichni jsme si výlet moc užili, po návratu jsme ještě stihli rychlé svlažení v řece, vychutnali si výbornou večeři a pak hajdy na kutě.

Brzy se znovu ozveme,

vaše milované děti.

6.7.2019

Dnes jsme byli na sportovní planetě, a proto náš program nemohl být jiný než sportovní klání týmů. Zápolili jsme ve čtyřech sportech, kterými byly fotbal, vybíjená, ringo a přehazovaná. Zjistili jsme tak, jaký tým má nejlepší předpoklady ke sportovním výkonům. 

Včera jsme byli na železné planetě, kde jsme sbírali další součástky do našich raket a zároveň jsme jim pomohli se zemědělstvím.

S objevováním planet si musíme pospíšit, protože nás tlačí čas.

Sledujte naše putování až do šťastného konce,

vaše děti.

10.7.2019

Hlásíme se z vesmíru!


Naše pouť galaxií nás zavedla na planetu krav. Nejedná se o krávy domácí, ale o vysoce inteligentní tvory, kteří vládnou své planetě. Bohužel s nimi není jednoduchá domluva a zažili jsme s nimi pár nebezpečných chvilek. Naštěstí jsme vše zvládli a vydali se na další planetu. 

Ráno jsme se probudili na planetě Lynstreaker obývanou hodnými roboty Allstarky a zlými Predacony. S naší pomocí se Allstarkům povedlo naplnit harddisky užitečnými informacemi, které jim pomůžou porazit Lynstreakery. Večer jsme se rozdělili na dva tábory a ti větší z nás se vydali prozkoumávat vesmír o pár hodin před námi - menší odstartovali raketu až druhý den ráno. 

Na planetě Lahav nás čekala pořádná túra. Velcí se dostali až do krajiny jménem Polsko a menší navštívili krytý aquapark.

Dnes čekáme na návrat našich starších kamarádů a užíváme si pohodový den na planetě Aquapura. 

Kontakty

Email:
Vedoucí BORu:
Eliška Náprstková
720 434 320
naprstkovae@gmail.com
Číslo účtu:
1024347345/5500
IČ:
45248966

Klubovna

121.PS BOR
Jižní IV. / 10
Praha 4
141 00
mapa

Tábor

LT 121. PS BOR
Líšnice - Račovice
okres Ústí nad Orlicí
561 84