BOR

Přihlášení:

Přihlásit

Partneři:

Kronika Podzimek 2016:

24.10.2016

Zdravíme všechny, co chtějí sledovat naše "podzimkové" zážitky ;) 

Dnešek byl především o přesunu a zabydlení se na "ranči" v Břežanech. Přesto jsme zvládli spoustu her, hlavně těch seznamovacích...však jsme na týden jedna banda :) Na ranči jsme si rozložili svá ležení, prošli se po okolí, zahráli si vybiku, hutututůůů, pak nás přeháňka zahnala, ale my jsme akční a stolní hry byly skvělou změnou. No a odpoledne jsme se ohákli do jezdeckého a na pár desítek minut z nás byli světoví žokejové! :) Večer pak ohýnek a buřtíky a teď už jen dobrou noc, bylo toho za dnešek už dost ;) 
Na více fotek mrkněte na BOR facebook

25.10.2016

Dneska nás probudil déšť a nikomu se nechtělo z postele, tak jsem si pospali do osmi, pak mňamózní snídoška a po ní následovalo seznámení se s "celopodzimkovou" hrou. Jsou z nás začínající jezdci ze třech známých jezdeckých klubů: Arcoss, Ronex a Forento. Během podzimek nás čeká několik dostihů a nakonec velký závěrečný v sobotu, kdy se rozhodne, která ze stájí je ta nejlepší! 

Pustili jsme se do toho s vervou, a po tréninku na koních jsme v týmech odběhali a odmysleli několik soutěží. Celkově první pak skončila stáj Ronex a obě ostatní se umístily svorně na 2.-3. místě. To je ale teprve začátek! ;) 
Teď už jsme zachumlaný ve spacácích a těšíme se na zítřek...

26.10.2016

Počasí nám dnes relativně přálo a tak jsme hned po snídani měli trénink na konících včetně cviků, které musí umět každý správný jezdec. Koníky jsme si předtím očistili, nasedlali a nauzdili...paráda, lepšíme se a koníkům začínáme rozumět :) Po obídku jsme popřáli naší 10ti leté oslavenkyni Aničce :) a pak jsme se vydali do lesa na týmové soutěže. Hledali jsme "brouky", cvičili jsme maskování v lese, proplétali jsme se mezi stromy. Po návratu jsme se zahřáli v teplé sprše, k véče slupli pozdrav z Mexika (tortilly...mňam) a pak jsme se pustili do výroby týmových draků :) Parádní den...a zítra celodenní výlet! Jupí ;)

27.10.2016

Celodeňák se nám vydařil! Měli jsme štěstí na nejlepší počasí, co jsme tady. A díky tomu parádní výhled ze zříceniny Zbořený Kostelec, kam došly starší děti, které celkem našlapaly 20 km. Naše malá hříbátka se prošla do Týnce nad Sázavou. Obě skupiny po cestě hrály hry a užívaly si krásy místní přírody. Kdo má chuť může mrknout na BORový fb profil, kde je z dneška spousta krásných fotek.

Po návratu děti ještě ladily své koně a draky, které zítra půjdeme zkusit pustit, pokud nám počasí bude opět přát. Večerní program se nesl v duchu AZ kvízu a tak jsme si po týmech ověřili, jestli děti kromě čerstvého vzduchu nasávají také nové vědomosti...a ono jo :)
Dobrou noc...
 

28.10.2016

Dnešní sváteční den jsme si vychutnali náramně. Sluníčko na nás z pod mraků vykukovalo skoro celý den. Dopoledne jsme opět strávili na hřbetech koní a hraním všemožných her. Odpoledne nám porota ohodnotila naše týmově vytvořené a naprosto vyladěné dračí miss. Bohužel ač krásní, moc nelítali a tak jsme pouštěli profi draky a zábava to byla na hodiny! Na zahřátí jsme si zasoutěžili po týmech v běhaco-básníčkové hře. Po véče jsme si připravili divadelní scénky na překvapivé téma...koňe a koňské prostředí, přičemž scénky musely obsahovat slova: Vinnetou, kobliha, salám, čabraka, Velká Pardubická. Scénky byly moc vydařené! :) Únavou padáme do spacáků a jdeme nabrat sílu na zítřejší závěrečnou Velkou Břežanskou :)

29.10.2016

Závěrečný den našeho podzimního dobrodružství u koní byl nabitý k prasknutí. Dopoledne jsme si odjezdili na koních, vyřezali jsme Halloweenské dýně a dodělali naše závodní koníky. Odpoledne nás čekala "Velká Břežanská", série několika dostihů, na které se sázelo a za jednotlivé stáje byli vysíláni vždy vybraní žokejové pro konkrétní závod. Po vypjatém boji celkově vyhrála stáj "modrých", následováni stájí "žlutých" a na krásném 3. místě skončili "zelení". Lehce nám to zamíchalo s celkovým pořadím v "celopodzimkovce" a tak se na 2.-3. místě společně umístili modří a zelení a k prvnímu místu gratulujeme žlutým! 

Bylo to tu krásné... a tak se těšíme na další společné zážitky na dalším BOR akcích ;) 

Kontakty

Email:
Vedoucí BORu:
Magdaléna Jakešová
739 845 008
magdalena.jakesova@gmail.com
Číslo účtu:
1024347345/5500
IČ:
45248966

Klubovna

121.PS BOR
Jižní IV. / 10
Praha 4
141 00
mapa

Tábor

LT 121. PS BOR
Líšnice - Račovice
okres Ústí nad Orlicí
561 84