BOR

Přihlášení:

Přihlásit

Partneři:

Kronika Jarňáků 2020:

16.2.2020

Zdravíme z kouzelné země Narnie!

Včera jsme prošli skříní a dostali se do kouzelné země Narnie, kde se nás přivítal faun Tumnus. Rozdělili jsme se do družin k našim průvodcům Lucince, Zuzance a Petrovi, kteří nám rozdali oddílové šátky s po vynikající a oblíbené večeři jsme šli nabírat síly na dnešní lyžování.

Ráno nás přivítaly svahy Studenova, kde jsme se po krátkém rozježdění rozdělili do skupin podle našich lyžařských dovedností. Někteří nováčci se seznámili s lyžemi a během dopoledne zvládli i jízdu na vleku.

Po obědě nás vyhnal ze sjezdovky déšť, ale náladu nám to nezkazilo, v chatě jsme začali sbírat kouzelná zvířata do naší družiny pro boj s Ledovou královnou. 

Na zítra není předpověď počasí příznivá, ale věříme, že se alespoň na chvíli na svah dostaneme...

Těšte na zítra na další zprávy,

Vaše děti z Narnie 

18.2.2020

Milí přátelé Narnie,


včera nám počasí ještě přálo, tak silnější lyžaři vyrazili na dopoledne na Lysou horu, ti, kteří se potřebovali trochu více zdokonalit, byli na Studenově a trénovali, aby se i oni mohli vydat na těžší svahy.

Odpoledne jsme hledali dalšího průvodce světem Narnie, potřebovali jsme se pořádně obléknout do zimní krajiny, sbírali jsme indicie, abychom odhalili, kde je náš bratr Edmund, proběhl generální úklid komnat a podařilo se nám vypátrat pana Bobra, který nás snad dovede za lvem Aslanem.

Dnes nám počasí nepřeje prozatím vůbec, od noci prší a sníh mizí před očima. Třetí - kritický den tak trávíme různými hrami po chalupě a odpoledne se chystáme na výlet. Předpovědi jsou však optimistické a my též, tak věříme, že nejpozději zítra začne sněžit a budeme všichni moci vyrazit znovu na svah.

Posílám spoustu pozdravů z Narnie

19.2.2020

Zdravíme ze zasněžené Narnie!


Zima se ještě nechce vzdát svojí vlády a to nám v tuto chvíli vyhovuje, protože celý den sněžilo. Všechny oddíly dnes vyrazily na Lysou horu, což byl pro mnohé splněný sen a "meta", které chtěli dosáhnout.  Dopoledne lyžovali všichni, po obědě se část vrátila do chalupy a druhá část si užívala čerstvý prašan. 

Odpoledne jsme se zase proměnili v syny a dcery Adama a Evy a po týmech jsme trénovali dovednosti potřebné pro boj o záchranu Narnie. Protože jsme byli úspěšní, večer přijel na zářivých saních Vánoční dědeček a naše úsilí odměnil. Každý tým dostal předměty pro boj, které když se spojí, nám pomohou společně zvítězit. 

Zítra se těšíme na čerstvý sníh a část se vydá na běžky.

Držte nám palce, ať se nám zítra podaří osvobodit Edmunda.


20.2.2020

Hezký večer z Narnie!


Ráno nás probudilo krásné sluníčko, které se třpytilo v čerstvě napadaném prašanu. Jedna skupina se vydala na běžky do Harrachova, někdo již zkušený, většina však poprvé a všichni se vrátili nadšení. Druhá skupina se vypravila na známé svahy Studenova. Zprvu to vypadalo na opalování, ale hory nás stále učí, tak se vystřídalo i sněžení s krátkým deštěm. Nenechali jsme se však odradit a po vydatném obědě přímo na svahu (řízky chutnaly všem :-) ) jsme pokračovali v krasojízdě. 

Po návratu do chaty jsme odpočívali po náročném dni. Posilněni svačinkou jsme tvořili strategické plány a procvičovali paměť, abychom při společném boji proti čarodějnici nebyli zaskočeni. Večer už jen pohádka a dobrou noc...

Zítra nás čeká poslední den, který si jistě užijeme na plno a v sobotu se na Vás těšíme.

Vaše děti z Narnie.

P.S.: Příjezd bude mezi 13 a 13:30, přesnější info najdete v sobotu na Facebooku.


Kontakty

Email:
Vedoucí BORu:
Magdaléna Jakešová
739 845 008
magdalena.jakesova@gmail.com
Číslo účtu:
1024347345/5500
IČ:
45248966

Klubovna

121.PS BOR
Jižní IV. / 10
Praha 4
141 00
mapa

Tábor

LT 121. PS BOR
Líšnice - Račovice
okres Ústí nad Orlicí
561 84