BOR

Přihlášení:

Přihlásit

Partneři:

Kronika Jarňáků 2017:

11.3.2017

První den jarňáků je pomalu za námi, chystáme se do peřin a přemítáme, co všechno už jsme dnes zažili...Cesta autobusem byla pohodička. Po příjezdu do Rokytnice jsme se vydali na průzkum okolí a zahráli si hry na seznámení. Chajda Leonika na nás už čekala...po ubytování jsme si hned pomalovali hrnečky, abychom si je poznali a zároveň měli vzpomínku na letošní lyžovačku. Po véče jsme se rozdělili do oddílů a zjistili jsme, že letošní jarňáky se ponesou v duchu Doby ledové...máme se na co těšit! :) 

12.3.2017

Budíček, snídaně, najít svršky, rychle to hodit na sebe, ještě boty a lyže do auta a honem rychle na zastávku stíhat skibus...uff, zvládlo se to! :) Stejně tak i rozřazení do 3 lyžařských skupin. Celý den jsme pak sjíždeli svahy Studenova a pilovali styl. Po návratu na Leoniku a lehkém odpočinku jsme si zasoutežili v týmech proti sobě, šlapali jsme po baloncích, hádali hádanky a vytvořili jsme chodník slávy Doby ledové! Před spaním jsme si na dobrou noc pustili první kousek filmu Doba ledová - Obleva. A teď už chrníme...dobrou ;) 

13.3.2017

Druhý den broušení svahů střediska Studenov…celý den sluníčko, málo lidí, akorátní sněhové podmínky. Ideální stav ke zlepšení lyžařského stylu anebo k naučení se na prkně! Všichni předvedli neskutečné výkony. Smekáme hlavně před snowboarďáky – ráno na tom neuměli ani stát a odpoledne jezdili s větrem o závod.

Po lehkém dobití baterek na chatě jsme nenechali zahálet ani mysl, kterou nám procvičila dvojice šílených vědců pokusy všeho druhu. Zjistili jsme, že chemie i fyzika jsou cool stejně jako my :) Po výborné domácí sekané k večeři a krátké pohádce jsme usnuli za zvuků kytary, ukulele a melodických hlasů vedoucích.

14.3.2017

Dnes byl třetí den a tedy den kritický, takže jsme místo zdolávání Krkonošských svahů na lyžích, zdolali kopec nad chatou na bobech a odpoledne jsme protáhli svá těla v bazénu.

Večer jsme si zahráli na umělce a vytvářeli jsme masky, které použijeme na maškarní během závěrečné diskotéky…o bude rej :)

15.3.2017

Naše skupina se rozdělila na průzkumáře, kteří na běžkách objeli místní vrchy a lyžaře, kteří dále pokračovali ve zdokonalování svého stylu. Počasí nám zatím přeje a až na občasné zaběhnutí sluníčka za mraky si není na co stěžovat :)

Po návratu na chatu se týmy jakožto skupiny pralidí naučili své rituální tance a vyrazily na mamuta. Všichni to zvládli s přehledem, a tak Mamuti, Ledi i Ledoví žaludi prokázali, že už se o sebe v téhle době ledové dokážou postarat sami!

Mamuta jsme nechali žít a za odměnu jsme se přecpali k prasknutí palačinkami :) Skvělý den končil, jako všechny ostatní, další částí pohádkového filmu Doba ledová – obleva.

16.3.2017

Sluníčko svíti o sto šest a tak nám pomalu rozpouští sníh. Dopoledne jsme jezdili s větrem o závod, odpoledne po břečce a tak jsme šli domů dřív, mokrý až za ušima :)

Na chatě jsme si dodělávali masky a dali si šlofíčka neb jsme utahaní jak koťata :)

Večer jsme si zahráli na záchranáře a hledali jsme zasypané lyžaře pod lavinou. Pak se z nás stali barmani a míchali jsme drinky z džusů, ovoce a tajných ingrediencí, které si každé družstvo samo vymyslelo. Drinky pak hodnotila 3 členná porota a všechny měly úspěch! Před spaním jsme ještě stihli bojovku kolem chalupy jejímž cílem bylo poznat po zvuku zvířata z doby ledové :D A tak je za námi další super den a my se vlastně vůbec  netěšíme na ten poslední...

17.3.2017

Poslední den se nám mimořádně vydařil. Na svahu sluníčko, k obědu skvělá zelňačka…Výborná příprava na závody ve slalomu. Všichni závodníci slalom úspěšně projeli a vítězové si následně užili svůj úspěch při vyhlašování. Gratulaci a uznání si ale zaslouží všichni, protože udělali kus práce a vylepšili svůj sjezdařský um!

Užili jsme si poslední jízdu skibusem a vrhli se na balení a přípravy na večerní divadla. Všechny scénky měly obrovský úspěch a tím bylo zajištěno přežití všech týmů v době ledové. Hvězdou večera byl DJ Luděj, který splnil všechna naše hudební přání. Příjemně unaveni uléháme a těšíme se na Vás!

Kontakty

Email:
Vedoucí BORu:
Magdaléna Jakešová
739 845 008
magdalena.jakesova@gmail.com
Číslo účtu:
1024347345/5500
IČ:
45248966

Klubovna

121.PS BOR
Jižní IV. / 10
Praha 4
141 00
mapa

Tábor

LT 121. PS BOR
Líšnice - Račovice
okres Ústí nad Orlicí
561 84