BOR

Přihlášení:

Přihlásit

Partneři:

Táborová kronika 2017:

2.7.2017

Vážení mudlovští rodiče, 


   ozýváme se vám z naší kouzelnické výpravy do školy čar a kouzel v Bradavicích. Včera jsme v pořádku dorazili a ubytovali se v našich kouzelnických pokojích. Poté jsme byli seznámeni s areálem školy a pravidly, kterými se budeme řídit. Večer jsme byli rozřazeni kouzelným kloboukem do 4 kouzelnických kolejí. 

   Dnes ráno jsme se seznamovali s kamarády v kolejích a vyráběli si týmovou vlajku a vymýšleli pokřik. Později jsme už hráli první hry v týmech, kdy jsme soutěžili nejen ve znalostech, ale i sportovních dovednostech.  Kouzelnické stany máme už zabydlené a začínáme si zvykat na vše v okolí. Posíláme vám pozdravy a budeme se snažit se opět brzo ozvat. 

Vaše kouzelnické děti!  

3.7.2017

Naši milí rodiče, 


posíláme vám další pozdrav z naší výpravy. Dnešní den jsme si moc užili, protože byl plný zajímavých her. Dopoledne jsme si půjčovali peníze v Gringottově bance, abychom se mohli vydat na cestu za viteály. Poté jsme si na tuto cestu balili věci. Po výborném obědě jsme si chvilku odpočinuli a vydali se na další hru do lesa. Tam jsme přenášeli vzácné drahokamy. Večer jsme si vymýšleli různé scénky a u táboráku jsme je ostatním týmům a vedoucím předvedli. Po tak náročném dni už nezbývalo nic jiného, než si vyčistit zuby a jít na kutě.
Našli jsme si už spoustu nových kamarádů, ale po vás se nám stýská. Zítra se vám zase ozveme, vaše kouzelnické děti.  

4.7.2017

Naši milí rodiče, 


posíláme další dopis z naší školy v Bradavicích. I když jsme očekávali pěkné počasí, ráno nám pršelo, a proto jsme přišli o naší milovanou rozcvičku. Potom se ale déšť uklidnil a my jsme se mohli vrhnout  do dalších kouzelnických zápasu. Začali jsme schováváním kouzelnických hůlek, pokračovali jsme získáváním přísad do lektvarů a poté jsme si zkusili hodinu přeměňování.  Dokonce jsme ochutnali úžasné Trottlily. Doufáme, že zítra nás už probudí sluníčko a budeme se moci vykoupat v Orlici. 

Posíláme vám spoustu pusinek, vaše milované kouzelnické děti. 

6.7.2017

Ahoj mudlovští rodiče, 


máme za sebou další skvělé dny. Včera nás ráno vzbudilo sluníčko a my vyběhli vstříc novým dobrodružstvím. Dopoledne jsme hráli další týmové hry a odpoledne jsme si zdokonalovali svoje individuální schopnosti a zároveň jsme navštívili umývárnu Ufňukané Uršuly. 

Dnes dopoledne jsme se zachránili před útokem trojhlavého psa Chloupka a zahráli si hru v řece. Odpoledne jsme se všichni zapojili do výstavby modelů Bradavic, které nám hodnotil celý učitelský sbor.

Posíláme spoustu pusinek, vaši kouzelní učni.  
 

8.7.2017

Naši milí rodiče, 

máme za sebou další dva nabité dny a spoustu zážitků. Včera jsme se rozdělili na 2 skupiny a vydali jsme se prozkoumávat Bradavické okolí. Starší studenti vyrazili na dlouhý výlet na Zemskou bránu. Ti mladší vyrazili Bradavickým expresem do Častolovic.
Dnes jsme si užili krásné počasí, které nám pomáhalo při plnění kolejních úkolů. Také jsme se díky němu vycachtali v Orlici. Na závěr dne jsme se od našich učitelů naučili důležité znalosti, jako čtení v mapě, vázání uzlů nebo luštění šifer. Den zakončil táborák, u kterého jsme si zazpívali. 
Teď už spokojeně chrupkáme a nabíráme síly na zítřejší sportovní den. 

Vaše milovaná zlobidla.  

10.7.2017

 Naši milí mudlovští rodiče!

 Popíšeme vám, co se dělo v posledních dvou dnech v Bradavicích. Dnes byl trochu náročnější den, protože nám skoro celé odpoledne propršelo. My jsme ale šikovní táborníci, ničeho jsme se nelekli a hráli hry jako o život. Dopoledne to byly spíše vědomostní soutěže a odpoledne jsme soutěžili každý sám za sebe. Zároveň s tím probíhalo koupání v naší úžasné sprše. 

Včerejší den byl o dost slunečnější, a tak jsme ho celý strávili na sportovních hřištích. Soutěžili jsme ve fotbale, přehazované, ringu a vybíjené.  Všechny nás to moc bavilo a ukázali jsme, co v nás je. V noci ze soboty na neděli jsme také měli možnost ukázat že se vůbec nebojíme, protože jsme se vydali na bojovku. 
Posíláme vám spoustu pozdravů a už se na vás moc těšíme!

 Vaše kouzelnické děti.  

15.7.2017

Ahoj rodiče! 


Posíláme poslední pozdrav z naší kouzelnické výpravy. Ozýváme se vám po delší době, takže máme hodně co vyprávět. V úterý a středu jsme se rozdělili na dvě party. Ti starší vyrazili poznávat okolí a vyrazili na puťák. Přespali v přírodě a navštívili stezku v oblacích v Dolní Moravě. Ti mladší měli jeden den odpočinkovější a druhý den vyrazili do Letohradu do muzea hraček. 

Ve čtvrtek dopoledne jsme ještě kouzelnicky zápolili a odpoledne jsme se vykoupali. 

Včera jsme měli polední den na to porazit lorda Voldemorta. Plnili jsme různé úkoly na stanovištích a ničli tak viteály pomocí nichž jsme Pána zla nakonec porazili. Teď už máme sbalené skoro všechny věci a těšíme se na vás!

Vaše kouzelnické děti!  

Kontakty

Email:
Vedoucí BORu:
Eliška Náprstková
720 434 320
naprstkovae@gmail.com
Číslo účtu:
1024347345/5500
IČ:
45248966

Klubovna

121.PS BOR
Jižní IV. / 10
Praha 4
141 00
mapa

Tábor

LT 121. PS BOR
Líšnice - Račovice
okres Ústí nad Orlicí
561 84