BOR

Přihlášení:

Přihlásit

Partneři:

Táborová kronika 2014:

29.6.2014

Zdravíme přeživší rodiče a kamarády ze Země,

    včera jsme dorazili do bezpečné zóny zvané Líšnice a poté se rozmístili na jiné planety. Důvod je prostý. Utekli jsme před lstivým Lokim a jeho stoupenci, kteří obsadili naši Zemi. naštěstí nám čtyři superhrdinové podali pomocnou ruku aby se i z nás, pozemských červů, stalo něco víc. 

   Během následujících čtvrnácti dnů nás čeká náročný výcvik a boj napříč galaxiemi zakončený bitvou o Zemi. 

   Zatím jsme prošli výcvikem v putování, sbalili si svá vesmírná zavazadla, vyzkoušeli své technologické znalosti a připravili se na přelet mezi planetami, kterých bude mnoho. Jako nejlepší bojovníci se ukázala skupina vedený Supermanem, ale na paty jim šlapaly skupiny Iron mana a Spider-mana. Ale nejlépe měla zabaleno skupina Batmanů. 

   Budoucí hrdinové jsou moc šikovní i přes nepříznivé počasí, podávají výborné výkony a posílají pozdrav všem přeživším na Zemi.

1.7.2014

Zdravíme rodiče a kamarády,

   v pondělí jsme měli silné deště, které nás ale nepřekvapili a byly jasnou známkou toho, že se Thor (bůh hromu a blesku) blíží. Nicméně náš výcvik pokračoval bez komplikací, dokonce jsme stihli dobalit a vyčistit planetu od jedovatých brouků. 

   Následoval zásah Aquamana - příprava do civilizace, kam jsme se vydali další den. Naše cesta vedla blátivou stezkou, načeš musel Aquaman další den zasahovat znova. Cíl našeho putování byla návštěva pohádkových bytostí, které pilně stráží město Žamberk před záporáky. 

Opět se ozveme, vaše superděti.

3.7.2014

Drazí rodiče a kamarádi,

   ve středu se už z některých z nás, pozemských červů, stali bojovníci a ostatní k tomu nemají daleko. K pozitivní náladě přispělo i pozitivní počasí. Hulka ovšem nepotěšilo, tak jsme ho museli najít a přinést zpět, než napáchá víc škody než užitku. Odpoledně bojovníci změřili své síly a večer si zasloužili pořádný odpočinek. 

   Čtvrtek se nesl ve znamení bitvy s vesmírnými piráty, kterou jsme naštěstí vyhráli. K tomu jsme se však potřebovali pořádně naučit spolupracovat a naplánovat taktiku. Naši nejstarší bojovníci nezaháleli ani v noci - snažili se uhájit a případně rozšířit své bohatství v podobě tzv. mečíků, vzácných minerálů planety hodných elfů Alfheimu.

   Máme se výborně a ještě se ozveme. Superděti.

5.7.2014

Milí rodiče a kamarádi, 

   páteční den jsme si už od rána užívali sluníčka. Ve hře zvané kýblball bylo za úkol co nejdříve přenést informaci napříč vesmírem. Poté bylo třeba vysbírat z našeho území úlomky kryptonu, jež sem umístili naši nepřátelé, chtějíc oslabit Supermana. 

   Naštěstí jim to nevyšlo, a tak jsme mohli v sobotu vyrazit na zasloužený, odpočinkový výlet. Půlka z nás se ocitla uprostřed krajiny připomínající divoký západ a zbytek posádky se vrátil zpět v čase, aby prozkoumal historická řemesla. Své zážitky jsme si povyprávěli večer u velkého ohně. Během našich radovánek jsme však byli vyrušeni nočními děsy a museli jsme podniknout stezku odvahy. Naštěstí všechno dobře dopadlo a my mohli v klidu usnout. 

Ozveme se s dalšími zážitky, vaši superděti.

7.7.2014

Drazí rodiče a kamarádi,

   v nedělní den jsme se hned vydali na lov zkušeností superhrdinů. Po tomto náročném dopoledni jsme se naučili trpělivosti a schopnosti zůstat dlouho bez hnutí. Poté se naši superhrdinové pobavili u živého člověče, nezlob se - pozemský červe, nezlob se a celý den zakončili jízdou na vodních koních. 

   Následující den jsme přelétali nad Falconovým hnízdem, kde jsme zjistili, že přes počáteční rozdíly jsou síly nás všech velmi vyrovnané. Poté jsme se věnovali stavbě dopravních prostředků - lodí. S nimi jsme pak proplouvali nepřátelským územím, a ne každá loď přežila. Nakonec nás opět přišel navštívit Aquaman, náš věrný kamarád, a přinesl s sebou vodní vybíjenou. 

Ještě se ozveme, vaše Superděti.

9.7.2014

Milí rodiče a kamarádi,

   v úterý byl náš tábor kvůli Lokimu rozdělen na dvě poloviny. Starší z nás se museli urychleně odebrat na výpravu, zatímco menší navštívili planetu Vodní ráj. K večeru už byli všichni unavení, a jak v táboře, tak i za jeho hranicemi všichni pokojně usnuli. 

   Dalšího dne se výprava starších vrátila se znalostmi stavění gurmánského sousoší zatímco menší cvičili své supermozkové závity. Po následném shledání bylo v plánu závěrečné získávání zkušeností. Po skvělé večeři se superděti rozhodly načerpat své supersíly. 

Zdravíme superrodiče a superpřátele. 

Kontakty

Email:
Vedoucí BORu:
Magdaléna Jakešová
739 845 008
magdalena.jakesova@gmail.com
Číslo účtu:
1024347345/5500
IČ:
45248966

Klubovna

121.PS BOR
Jižní IV. / 10
Praha 4
141 00
mapa

Tábor

LT 121. PS BOR
Líšnice - Račovice
okres Ústí nad Orlicí
561 84